Termíny

TermínPopis
I. pololetí školního roku 2023/2024
Maturitní zkoušky
01.-06. 09. 2023Státní část maturitní zkoušky dle rozpisu CERMAT (v místě uvedeném na pozvánce)
05.09.2022Praktická maturitní zkouška - podzim
12.09.2023Písemná maturitní zkouška - podzim z ČJL a AJ
19.09.2023Ústní maturitní zkouška - podzim (dle rozpisu)
Konzultace
26.09.2023Zahájení školního roku - organizační záležitosti a výuka dle rozvrhu
10.10.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
17.10.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
31.10.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
21.11.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
28.11.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
12.12.2023Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd, písemné práce, zkoušky
09.01.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd, písemné práce, zkoušky
16.01.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd, písemné práce, zkoušky
23.01.2024Pedagogická rada
31.01.202414:00 - 15:00 Předávání vysvědčení za 1. pololetí
II. pololetí školního roku 2023/2024
13.02.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
20.02.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
05.03.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
19.03.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
26.03.2024Výuka 4. ročníku
02.04.202414:00 Písemná práce ČJL - MZ
03.04.202414:00 Písemná práce AJ, RJ - MZ
09.04.2024Výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd
16.04.2024Zkoušky 4. ročníku
23.04.2024Výuka podle rozvrhu 1. - 3. ročníku, zkoušky 4. ročníku
24.04.2024Pedagogická rada 4. ročníku
30.04.2024Vysvědčení bude předáno 4 ročníkům spolu s maturitním vysvědčením
02.- 07.05 2024Státní maturitní zkoušky DT, bude upřesněno
07.05.2024Konzultace 4. ročníku před praktickou MZ (odpoledne)
14..05.2024Výuka podle rozvrhu 1. - 3. ročníku, 14:00 praktická MZ 4. ročník
21.05.2024Zkoušky 1. - 3. ročník
03.06.-07.06.2024Ústní maturitní zkoušky dle rozpisu
11.06.2024Zkoušky 1. - 3. ročník
18.06.2024Pedagogická rada 1. - 3. ročník
28.06.2024Závěr školního roku - 12:00 - 15:00 vydávání vysvědčení
26.08.2024Doklasifikační, opravné a rozdílové zkoušky - OP (EKO, UCE, ZEM, PRN, PEK, IKT) od 14:00 dle rozvrhu
27.08.2024Doklasifikační, opravné a rozdílové zkoušky - VVP (ČJL, CJ, MAT, ZSV, ZPV) od 14:00 dle rozvrhu